Oferta: obrazy na aluminium, foto obraz, reproducje dzieł sztuki, fototapety, obrazy na płótnie, foto obrazy, tanie obrazy, dekoracje scienne, zdjęcia na płótnie, ładne obrazy, obrazy, fotoobraz, wystrój wnętrz, obrazy 3d, obraz na ścianę, obrazy olejne, obraz z własnego zdjęcia, fotoobrazy, obrazy do biura, obraz

W razie pytań zadzwoń lub napisz do nas!

578 897 200

biuro@kreatywnedrukowanie.pl

www.facebook.com/kreatywnedrukowanie

 

Oferta: obrazy na aluminium, foto obraz, reproducje dzieł sztuki, fototapety, obrazy na płótnie, foto obrazy, tanie obrazy, dekoracje scienne, zdjęcia na płótnie, ładne obrazy, obrazy, fotoobraz, wystrój wnętrz, obrazy 3d, obraz na ścianę, obrazy olejne, obraz z własnego zdjęcia, fotoobrazy, obrazy do biura, obraz

To Polskie obrazy drukowane na zamówienie na oryginalnych atramentach firmy Epson

Produkt dnia
Obraz bambus
Obraz bambus
129,00 zł
szt.
Obraz biały kwiat 75x50 cm
Obraz biały kwiat 75x50 cm
129,00 zł
szt.
Obraz lampart 105x70
Obraz lampart 105x70
179,00 zł
szt.
Aromatyczna Kawa 90x60
Aromatyczna Kawa 90x60
149,00 zł
szt.

Oferta: dekoracje scienne, foto obraz, foto obrazy, fotoobraz, fotoobrazy, fototapety, ładne obrazy, obraz, obraz na ścianę, obraz z własnego zdjęcia, obrazy, obrazy 3d, obrazy do biura, obrazy na aluminium, obrazy na płótnie, obrazy olejne, reproducje dzieł sztuki, tanie obrazy, wystrój wnętrz, zdjęcia na płótnie

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego kreatywnedrukowanie.pl

 

Postanowienia ogólne

 

1. Sklep kreatywnedrukowanie.pl prowadzony jest przez Anitę Wróbel Libertów ul. Zgodna 42, 30-444 Kraków. 

2. Regon: 385265355 , NIP: 944-226-67-74. Firma uzyskała wpis do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem: R000276521/2020. Organ rejestrujący: Urząd gminy Mogilany.

3.Każda transakcja opatrzona jest rachunkiem sprzedaży. Firma nie jest płatnikiem VAT.

4. Kontakt pod numerem telefonu komórkowego (+48) 578 897 200 lub za pośrednictwem poczty e-mail: biuro@kreatywnedrukowanie.pl 

5. Adres do korespondencji lub odbioru osobistego towarów zamawianych w sklepie internetowym kreatywnedrukowanie.pl : Libertów ul. Zgodna 42, 

30-444 Kraków.

6. Numer konta bankowego w ING Bank Śląski do wpłat: 

79 1050 1445 1000 0097 2465 2822

7. Sklep kreatywnedrukowanie.pl i wszystkie podstrony nazywane są SKLEPEM, osoba dokonująca zakupu nazywana jest Zamawiający

 

Procedura zakupu

 

1. Sklep służy do dokonywania zakupów za pomocą narzędzi dostępnych w panelu klienta. Zamówienia w głównej mierze wykonywane są na specjalne zamówienie zamawiającego. 

2. Zakupy mogą być dokonywane na stronie sklepu. Warunkiem dokonania zakupu jest prawidłowe wypełnienie formularza kontaktowego oraz wybranie formy płatności jak również jej realizacja oraz formy dostawy 

3. Zamieszczone na stronach sklepu ceny oraz produkty nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.

4. Sprzedawca dokłada wszelkich starań, aby zdjęcia, opisy i dane techniczne umieszczonych w Sklepie produktów, były najbardziej jak to możliwe, zgodnie z rzeczywistością.

5. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok poprzez stronę internetową kreatywnedrukowanie.pl

6. Ceny podawane w sklepie są cenami w Polskich złotych (PLN) i są cenami brutto.

7. Wysyłając zamówienie, Zamawiający oświadcza, że zapoznał się z treścią regulaminu sklepu.

 

Rejestracja

 

1. Rejestracja w systemie jest bezpłatna i następuje w momencie składania zamówienia przez system zamówień na stronie www.kreatywnedrukowanie.pl 

2. Rejestracja w systemie nie jest niezbędna do dokonania zakupu.

3. Wraz z rejestracją należy podać adres email oraz hasło. Klient zobowiązuje się nie podawać swojego hasła osobom trzecim.

4. Klient zobowiązuje się do podania w formularzu zamówienia pełnych oraz zgodnych z prawdą (nazwisko, miejsce zamieszkania itd.) danych. W przypadku podania fałszywych danych, klient ponosi odpowiedzialność za wynikłe z tego faktu szkody.

 

Zamówienia

 

1. Towary prezentowane na stronach www Sklepu internetowego nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Informacja o towarach zamieszczona na stronach www nie oznacza, że towary są dostępne w magazynie Sklepu lub u jego dostawców.

2. Przedstawione przez firmę "Kreatywne Drukowanie Anita Wróbel" obrazy są gotowymi produktami. Przez formularz zamówienia klient zamawia usługę wydruku zgodnej ze wzorem kopii przygotowanej na wybranym medium, w wybranych wymiarach i według wybranej techniki. Wydruki przygotowywane są po otrzymaniu potwierdzenia płatności indywidualnie według zamówień klienta i/lub w razie potrzeby poddawane korekcie. Klient otrzymuje gotowy produkt wykonany według specyfikacji umieszczonej na karcie produktu. 

3. Zamówienia od Klientów są przyjmowane przez stronę internetową www.kreatywnedrukowanie.pl 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

4. Zamówienia można składać również mailem lub telefonicznie, wtedy wprowadzane są do systemu przez obsługę serwisu kreatywnedrukowanie.pl

5. Klient, przesyłając do Sklepu zamówienie, składa ofertę zawarcia umowy sprzedaży zamawianych towarów lub usług ze Sklepem. Wysłane przez Sklep potwierdzenie przyjęcia zamówienia na podany przez Klienta adres e-mail stanowi oświadczenie o przyjęciu oferty, o której mowa powyżej.

6. W celu złożenia zamówienia Klient musi dokonać: wyboru zamawianych towarów lub usług, wyboru sposobu dostawy oraz adresu dostawy i wyboru sposobu płatności.

7. Umowa sprzedaży zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

8. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się w momencie złożenia i opłacenia zamówienia (przelew, karta kredytowa, dotpay.pl itp.) Datą opłacenia jest data wpływu środków na konto firmy. W przypadku wybrania formy płatności "Pobranie" zamówienie jest realizowane bez oczekiwania na płatność czy potwierdzenie . 

 

Formy płatności

 1. Przelew - tradycyjna forma płatności, klient wykonuje przelew z własnego rachunku bankowego na rachunek wskazany w zakładce kontakt. Czas realizacji zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym firmy. 

 2. Gotówka - Klient dokonuje płatności za produkty odbierając je w siedzibie firmy Polskimi Złotymi.

 3. Pobranie - Klient płaci należną gotówkę kurierowi podczas odbioru produktów. Czas realizacji zamówienia liczony jest od następnego dnia roboczego od złożenia przez Klienta zamówienia. 

 4. Płatności Internetowe Shoper - Klient opłaca zamówienie za pomocą kart płatniczych  Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokona zwrot na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego. Czas realizacji zamówienia liczony jest od następnego dnia roboczego po pozytywnej autoryzacji płatności. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostawa

 

1. Zamawiający pokrywa koszty dostawy zamówionego towaru i może wybrać formy płatności i dostawy udostępnione w sklepie: odbiór osobisty w siedzibie firmy lub dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

2. W przypadku wybrania przez zamawiającego formy płatności: przelew, płatność kartą przesyłka zostanie wysłana po zaksięgowaniu całej należnej kwoty.

3. W momencie odbioru przesyłki Zamawiający ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności pracownika firmy kurierskiej. Jeżeli paczka dostarczona jest uszkodzona kupujący ma obowiązek sporządzenia dokument reklamacji w obecności pracownika firmy kurierskiej co będzie podstawą reklamacji uszkodzonego produktu. W ciągu 14 dni roboczych wyślemy ponownie wybrany produkt bez dodatkowych kosztów lub zwrócimy Ci pieniądze. Jeżeli wykryłeś uszkodzenia opakowania po wyjściu kuriera, niestety "uszkodzenie przesyłki" ani "reklamacja"  nie zostaną uznane.

 

Reklamacje i zwroty

 

1. Wszystkie przesyłki kurierskie są objęte ubezpieczeniem od uszkodzeń w transporcie. Ubezpieczenie wygasa z chwilą wręczenia przesyłki odbiorcy, tym samym należy sprawdzać przesyłkę pod kątem uszkodzeń mechanicznych jeszcze w obecności kuriera.

2. W przypadku, gdy wybrany przez Kupującego rozmiar/model Towaru okaże się nieprawidłowy, istnieje możliwość wymiany na inny na prośbę Klienta. W takich okolicznościach koszty zwrotu i ponownej wysyłki Towaru pokrywa Kupujący. Ponowna wysyłka następuje w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty i zwrotu Towaru. Klient proszony jest o uprzednie skontaktowanie się z obsługą Sklepu i rezerwację pożądanego modelu/rozmiaru/koloru.

3. Zwrotowi nie podlega towar uszkodzony z winy klienta; zwracany po 14 dniach od dnia otrzymania przesyłki; reklamowany po 14 dniach od dnia otrzymania przesyłki; odbierany osobiście w siedzibie przedsiębiorstwa oraz towar wykonany na specjalne zamówienie (np. Obraz z własnego zdjęcia).

4. Do reklamowanego towaru należy dołączyć dokument zakupu oraz dokładny opis wady.

5. Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od daty jej zgłoszenia drogą mailową, a jej warunkiem jest także otrzymanie przez sklep przesyłki z reklamowanym produktem w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia.

6. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania towaru), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. 

7. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

8. Reklamacje wynikające z różnic kolorów i odcieni rzeczywistych w odniesieniu do zdjęć prezentowanych na stronie nie będą uwzględniane. Zdjęcia prezentowane w sklepie są poglądowe i kolory mogą różnić się nieznacznie od rzeczywistych.

9. Uszkodzenia wynikające z nie właściwego użytkowania produktu przez zamawiającego nie będą uwzględniane. ( np. otarcia, wytarcia lub rozdarcia)

10. Podstawą do reklamacji lub zwrotu jest wcześniejszy kontakt z biurem firmy jak również przesłanie zdjęcia w formie cyfrowej stanu technicznego produktu. 

 

 

Odstąpienie od umowy

 

1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", (Dz.U. 2000 Nr 22, poz. 271), Zamawiający może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni. Wyjątkiem są produkty przygotowane na zamówienie klienta.

2. W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, Zamawiający powinien odesłać towar należycie zapakowany w terminie 14 dni od jego otrzymania do sklepu. Koszty zwrotu towaru są pokrywane przez Klienta.

3. Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru nie noszącego jakichkolwiek śladów używania.

4. W przypadku odesłania towaru noszącego ślady użytkowania zwrot nie zostanie uznany a koszty przesyłki odesłania produktu do zamawiającego ponosi zamawiający.  

 

Prywatność

 

1. Dokonując rejestracji w Sklepie, Klient dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, zachowując prawo do wglądu, poprawy i usunięcia ich z bazy.

2. Wypełnienie danych w formularzu zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Zamawiającego przez BestComp Mariusz Kaźmierski (zgodnie z ustawą z dnia
29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.). Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim.

3. Dane osobowe Kupującego chronione zgodnie z ustawą o danych osobowych nie są przekazywane, odsprzedawane ani użyczane innym osobom lub instytucjom są konieczne w celu wywiązania się z umowy kupna – sprzedaży towarów i usług.

4. Login i hasło mają charakter poufny. Zamawiający ponosi wyłączną odpowiedzialność za szkody spowodowane ujawnieniem go osobom trzecim. Zamawiający korzystający z loginu i hasła zobowiązany jest do aktualizacji swoich danych podanych przy rejestracji, każdorazowo w przypadku ich zmiany. Odpowiedzialność za brak aktualizacji danych ponosi Zamawiający.

5. Klienci, którzy nie są zarejestrowani, również mogą składać Zamówienia, wówczas przy każdym zakupie będą proszeni o podanie imienia, nazwiska, adresu dostawy oraz nr. telefonu i adresu poczty e-mail.

6. W związku z RODO czyli wprowadzeniem obowiązku informacyjnego, wynikającego z unijnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r., które dotyczy przetwarzania danych, informujemy iż na pisemne wezwanie kupującego, przesyłamy/udostępniamy pełną informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez sklep www.kreatywnedrukowanie.pl. Kupujący w momencie zakupu przekazuje dane osobowe celem wykonania zlecenia.

 

Postanowienia końcowe

 

1. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego lub innych ustaw mających zastosowanie do działalności i funkcjonowania sklepu internetowego.

2. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

3. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za blokowanie przez administratorów serwerów pocztowych przesyłania wiadomości na adres e-mail wskazany przez Klienta oraz za usuwanie i blokowanie wiadomości e-mail przez oprogramowanie zainstalowane na komputerze używanym przez Klienta.

4. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za błędy w obsłudze zamówienia lub innych dyspozycji Klienta, powstałe wskutek przekazania przez Klienta błędnych danych.

5. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za transakcje dokonane przez nieuprawnione osoby trzecie, które uzyskały dostęp do konta Klienta w wyniku niedochowania zasad ostrożności przez Klienta przy posługiwaniu się loginem i hasłem do konta.

6. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 01.05.2015 roku, wraz z późniejszymi zmianami.

7. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty opublikowania ich na stronie kreatywnedrukowanie.pl. Zamówienia złożone przed datą wprowadzenia zmian do niniejszego Regulaminu są realizowane na podstawie zapisów obowiązujących w dniu złożenia zamówienia. 

 

„Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)”

Oferta: obrazy na aluminium, foto obraz, reproducje dzieł sztuki, fototapety, obrazy na płótnie, foto obrazy, tanie obrazy, dekoracje scienne, zdjęcia na płótnie, ładne obrazy, obrazy, fotoobraz, wystrój wnętrz, obrazy 3d, obraz na ścianę, obrazy olejne, obraz z własnego zdjęcia, fotoobrazy, obrazy do biura, obraz

do góry

P | T | In | Tw

Oferta: obrazy na aluminium, foto obraz, reproducje dzieł sztuki, fototapety, obrazy na płótnie, foto obrazy, tanie obrazy, dekoracje scienne, zdjęcia na płótnie, ładne obrazy, obrazy, fotoobraz, wystrój wnętrz, obrazy 3d, obraz na ścianę, obrazy olejne, obraz z własnego zdjęcia, fotoobrazy, obrazy do biura, obraz

Tagi:

Fototapety | Obrazy 3D

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl