kreatywne spojrzenie na wystrój wnętrz wystrój

Sztuka kreatywnego życia to również sztuka tworzenia wokół siebie kreatywnego otoczenia. Kreatywne Drukowanie to sklep internetowy, w którym pomysły na obrazy powstają z myślą o marzeniach i potrzebach Klientów. Członkowie naszego zespołu wykorzystują swoją wyobraźnię, by co rusz rozszerzać istniejące już kategorie tematyczne – znajdą tu Państwo zarówno pozycje pasujące do mieszkań nowoczesnych jak i przytulnych, do sypialni, salonów, pokojów dziecięcych, kuchni, a także biur, restauracji czy hoteli. Zdjęcia na płótnie reprodukcje obrazów, których sprzedaż prowadzimy, mają nie tyle wisieć na ścianach i ozdabiać mur, ile komponować się z otoczeniem i współtworzyć upragnioną atmosferę wnętrza.

Jesteśmy sklepem internetowym proponującym obrazy potocznie określane zdjęciami na płótnie. Zarówno reprodukcje obrazów jak i fotoobrazy, które mamy na sprzedażdrukowane są metodą cyfrową na płótnie bawełnianym najwyższej jakości. Płótno naciągnięte jest na ramę sosnową, a jego boki są zadrukowane. Dzięki temu każdy z obrazów gotowy jest do powieszenia na ścianie od razu po wypakowaniu go z kartonu.

W naszej ofercie znajdą Państwo obrazy w kilku możliwych rozmiarach, pionowe i poziome, jednoczęściowe i wieloczęściowe, reprodukcje, które w zależności od oczekiwań mogą zostać przedstawione w formie kwadratu lub panoramy.

Wyselekcjonowanych przez nas wzorów znajdują się w menu tysiące, jeśli jednak mają już Państwo gotowy pomysł na obraz, na przykład zdjęcie wykonane własnym aparatem cyfrowym lub konkretne dzieło malarza/fotografa, z przyjemnością przedrukujemy je na płótnie i oprawimy. Jesteśmy w stanie dopasować dane zdjęcie – przetworzyć je na obraz czarno-biały, sepię, przerobić jakiś element lub wykadrować daną scenę.

do góry

P | T | In | Tw

Oferta: obrazy na aluminium, foto obraz, reproducje dzieł sztuki, fototapety, obrazy na płótnie, foto obrazy, tanie obrazy, dekoracje scienne, zdjęcia na płótnie, ładne obrazy, obrazy, fotoobraz, wystrój wnętrz, obrazy 3d, obraz na ścianę, obrazy olejne, obraz z własnego zdjęcia, fotoobrazy, obrazy do biura, obraz

Tagi:

Fototapety | Obrazy 3D

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl